Türkiye Turistiyiz Projesi – Termal İyi Gelir
İlk olarak 01.09.2015 T.li Genel Kurulumuzdaki sunumumuzda vurguladığımız ve ardından bugüne dek sizlere gönderdiğimiz yazılarda ve aktivitelerimizde anlattığımız üzere;
BİZ DENİZLİ İÇİN DAHA ÇOK ŞEY, YAPMAK İSTİYORUZ!

Bu isteğimizle ilgili projeler planlarken,

*üst kuruluşumuz TÜGİK’in başlattığı “TÜRKİYE TURİSTİYİZ” Projesi ile,

*Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’nin ” TERMAL İYİ GELİR ” sloganıyla, Büyükşehir Belediyesinin desteğini de arkalarına alarak başlattıkları proje,

bizim projemiz ile örtüştü.

Böylece çok paydaşlı bir çalışmanın, DENİZLİ İÇİN DAHA ÇOK ŞEY YAPMAK arzumuza, uygun düştüğüne inandık.

TÜGİK, “TÜRKİYE TURİSTİYİZ” sloganıyla start verdiği çalışmasını ” ülkemize ve turizm sektörüne nasıl bir destek verebiliriz” düşüncesiyle kamuoyuna sundu ve “TÜGİK üyeleri olarak bu yıl turistik gezilerin yurtiçinde yapılması” yönünde karar aldı ve üye federasyonlara bu konuda çağrıda bulundu.

DENİZLİ TURİSTİK OTELCİLER VE İŞLETMECİLER DERNEĞİ ise, TERMAL İYİ GELİR” sloganıyla başlattıkları harekete, kamuoyu desteği alabilmek için www.termaliyigelir.com adresli bir internet sitesi hazırladı. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ de reklam konusunda destek vererek bu projeyi kuvvetlendirdi, etkinliğini artırdı.

DEGİAD olarak biz de, TÜGİK’in projesindeki çağrıyı, DENTUROD tanıtım sitesiyle birleştirerek, DEGİAD sesiyle benimsemeye ve tekrarlamaya karar verdik.
Bunu;
*TÜGİK’e bağlı federasyonlar, bu federasyonlara bağlı derneklerle
*diğer üst kuruluşumuz TÜRKONFED’e ve TÜRKONFED’e bağlı federasyonlar ve bu federasyonlara bağlı derneklerle
*üyesi olduğumuz EGEV VAKFI Mütevelli Heyeti’ndeki tüm Resmi-Yarıresmi kurumlar-kuruluşlar ve STK larla
*üyesi olduğumuz KALDER’e üye kuruluş ve STK larla
*üyesi olduğumuz DESAV VAKFI üyeleri ile
Kısacası DEGİAD’ın mensubu olduğu tüm kuruluşlarla
tek tek iletişimde bulunarak, mailler göndererek, sosyal medyaya görselimiz ve alttaki kısa çağrı metnimizi yerleştirerek, bu iletişimlerde TERMAL İYİ GELİR Projesinin tanıtım sitesinin linkini koyarak, ulaştığımız heryere-herkese BU SENE DENİZLİ’ YE GELİN diyerek gerçekleştireceğiz.
Siz üyelerimizden de, iletişim kurabileceğiniz heryere, hazırladığımız ve sosyal medyada paylaştığımız görseli paylaşarak, BU SENE DENİZLİ’ YE GELİN demenizi rica ediyoruz.
Sesimiz böylece güçlenecek, DENİZLİ kazanacaktır.

Çalışmamızı bilginize ve ilginize sunuyoruz.
Saygılarımızla.

Melek SÖZKESEN
Yön.Krl.Bşk.