Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
Sarar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemalettin Sarar’ı Ağırladık 22.03.2017 akşamı düzenlenen MART AYI SOHBET SOFRALARI yemeğinde genç işadamları, SN.CEMALETTİN SARAR’ı ağırladı.

Konuğumuz uzun-keyifli-doyurucu sohbetinde, çocukluğundan bugüne dek; işleriyle, özel yaşamıyla ve yaşadıkları-başardıkları-başaramadıkları-hayalleri-hedeflerini büyük bir açıkyüreklilikle anlattı. Konuşması, dinleyenleri düşündüren, zaman zaman güldüren, başarmaya dair önemli ipuçlarının verildiği, son derece kıymetli öğütlerle süslenen, gençler için yeni ışıklar yeni ufuklar açan derinlikte idi. Konuklardan gelen sorulara verdikleri cevabın her biri yaşadığı tecrübelerle demlenen birikimlerin yansımasıydı. SARAR, yeni bir işe başlarken başarılı olmanın sırlarını verdi ; ilkeli olmak, kendine-çalışma arkadaşlarına- müşterilerine-herkese karşı dürüst olmak, sermaye planlamasını doğru yapmak, doğru çalışma arkadaşları seçmek, yeni sektör arayışlarını daima sürdürmek gibi önemli anahtarlar verdi. Mart ayı Türk Dünya Havlu Bornoz Günü kapsamına denk geldiği için Sayın Cemalettin Sarar’a da bornoz giydirip, bornozun ve markalaşmanın önemine bir kez daha vurgu yapıldı. Toplantı sonunda dernek başkanı Sn.Melek SÖZKESEN konuğumuza DOÇEV HATIRA ORMANI’na kendileri için yaptıkları fidan bağışı belgesini takdim ederek teşekkür etti. DEGİAD’ın GENÇ İŞİNSANLARI ile DUAYENLERİ birleştirme toplantıları her ay devam etmek üzere son buldu.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.