Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
KKTC Bayındırlık Ve Ulaştırma Bakanı Sn. Kemal Dürüst’ü Ağırladık Yavru vatanımız KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sn.Kemal Dürüst’ü, Bakanlık Müsteşarı Sn.Bumin Paşa, İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Sn.Gökhan Korkmaz’ı derneğimizde ağırladık.

Keyifli bir sohbet gerçekleştirip, istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Kendisine Degiad rozeti takıp derneğimize Onur üye kaydı yapılmıştır. İş dünyasını ve yatırımcıyı Kıbrıs’a davet eden bakan bey otel yatırımı ve yazılım konusuna özellikle teşvik verildiğine vurgu yapmıştır. Daha sonra ev sahipliğimizde resmi makamları ziyaret eden bakan Denizlileri Kıbrıs’a davet ederek şehrimizden ayrılmıştır.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.