Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
Hakan Urhan ve Yönetim Kurulu Ziyaretlere Başladı
DEGİAD’ın yeni başkanı Hakan Urhan ve yönetim kurulu protokol ziyaretlerine başladı. Vali Hasan Karahan ve Başsavcı Ergül Yılmaz’ın yanı sıra Merkezefendi ve Pamukkale Belediye Başkanlarını makamda ziyaret eden DEGİAD yöneticileri, kendilerini tanıttı, yol haritaları hakkında bilgi verdi.

Denizli Genç İşadamları Derneği’nin yeni yönetim kurulu, Başkan Hakan Urhan önderliğinde protokol ziyaretlerine başladı. Hakan Urhan ve kurmayları kent protokolünü sırasıyla ziyaret ediyor, kendilerini tanıtırken, yol haritaları konusunda bilgiler veriyor. Hakan Urhan ve ekibinin ilk durağı Denizli Valisi Hasan Karahan’dı. Vali Karahan’ı makamında ziyaret eden genç işadamları, Vali Karahan’a DEGİAD olarak kente olumlu katkı koymak için her türlü göreve hazır olduklarını belirtti. Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz’ı da makamında ziyaret eden DEGİAD’lı yöneticiler protokol ziyaretleri kapsamında Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ile de bir araya geldi. DEGİAD’ın yeni döneminde taşın altına elini koyan, sadece iş dünyası değil kent değerleri konusunda da projeler üreterek, AR-GE çalışmaları yaparak sorumluluklarından daha fazlasını ortaya koymaya çalışan bir rol üstleneceğini aktaran DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, ziyaretlerin devam edeceğini duyurdu. “Bizler DEGİAD’ın yeni yönetimi olarak kentin önemli dinamiklerini ve isimlerini ziyaret edip hem kendimizi hem de projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Urhan, kapılarını kendilerine açan tüm isimlere de teşekkür etti.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.