Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Vergi Dairesi Başkanı Derneğimizi Ziyaret Etti DENİZLİ VERGİ DAİRESİ Başkanı Sayın Ali Cüneyd ARUNTAŞ, dernek merkezimizi, 25.VERGİ HAFTASI etkinlikleri kapsamında ziyaret etti.
DEGİAD Sohbet Sofraları 2014 Yemeği DEGİAD SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU’nun bir organizasyonu olan ve Mart-2012 de başlattığımız, derneğimizin klasik aktivitelerinden biri haline gelen, DEGİAD SOHBET SOFRALARI’nın onbeşinci buluşmasını gerçekleştirdik.
Denizli Emniyet Müdürü Sayın Zeki BULUT’a Ziyaret 12. Dönem Yönetim Kurulumuz Denizli Emniyet Müdürü Sayın Zeki BULUT’u makamında ziyaret etti.
12. Dönem Yönetim Kurulumuz Valimizi Makamında Ziyaret Etti 12.Dönem Yönetim Kurulumuz Valimiz Sayın Abdülkadir DEMİR’i makamında ziyaret etti.
Denizli İşadamları Derneği Yeni Yönetim Kurulumuzu Ziyaret Etti. Yönetim Kurulumuz dernek merkezimizde Denizli İşadamları Derneği (DİAD) Başkanı Erdem AYDIN ve Yönetim Kurulunu, hoş sohbetli, keyifli bir akşam misafir etti.
MİGROS Genel Müdürü ÖZGÜR TORT, DEGİAD Onur Üyesi Oldu. Aslen Denizli’nin Çivril İlçesinden olan hemşehrimiz Özgür TORT’un, başarılı meslek yaşamı DEGİAD tarafından ilgi ve gururla izlenmiştir.
DEGİAD Sohbet Sofraları etkinliğini gerçekleştirdik. DEGİAD SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU’nun bir organizasyonu olan, 2014 çalışma döneminin ilk DEGİAD SOHBET SOFRALARI YEMEĞİ her buluşmamızda olduğu gibi geniş katılımlı ve keyifli bir gece olarak yapıldı.
Derneğimiz 23. Olağan Genel Kurulu’nu Yaptı. Derneğimizin 23. Olağan Genel Kurulu, 25.12.2013 günü DEDEMAN OTEL Salonu’nda yeni yıl kokteyli ile başlayarak sürdü.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.