Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Derneğimiz Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Melek SÖZKESEN oldu Başkanımız Sn.Sadık Emre ÇAPUTÇU’nun başkanlıktan istifası üzerine toplanan yönetim kurulumuz, kendi içinde yaptığı görev paylaşımı ile, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Sn.Melek SÖZKESEN’i, Başkan Yardımcılıklarına Sn.Serdar ATAY ve Sn.Seher GÖKÇE’yi, saymanlığa Sn.Sedat DOĞAǒı ve Genel sekreterliğe Sn. Orçun ALPTEKİN’i seçti.
Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadık Emre ÇAPUTÇU görevi devretti. Sn.ÇAPUTÇU, yönetim kurulu başkanlığı görevinden ayrılarak yönetim kurulu üyeliğine geçti. Kişisel mazeretleri sebebiyle görevi layıkıyla yerine getiremeyeceği inancını ifade eden Sn.ÇAPUTÇU, bundan böyle yönetim kurulu üyemiz olarak çalışmalarımıza katkısını koyacak.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Sadık Emre Çaputçu’nun İstifası Başkanımız Sn.Sadık Emre ÇAPUTÇU, kişisel mazeretleri sebebiyle, derneğimiz yönetim kurulu başkanlığından istifa etmiştir.
Vergi Dairesi Başkanı Derneğimizi Ziyaret Etti DENİZLİ VERGİ DAİRESİ Başkanı Sayın Ali Cüneyd ARUNTAŞ, dernek merkezimizi, 25.VERGİ HAFTASI etkinlikleri kapsamında ziyaret etti.
DEGİAD Sohbet Sofraları 2014 Yemeği DEGİAD SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU’nun bir organizasyonu olan ve Mart-2012 de başlattığımız, derneğimizin klasik aktivitelerinden biri haline gelen, DEGİAD SOHBET SOFRALARI’nın onbeşinci buluşmasını gerçekleştirdik.
Denizli Emniyet Müdürü Sayın Zeki BULUT’a Ziyaret 12. Dönem Yönetim Kurulumuz Denizli Emniyet Müdürü Sayın Zeki BULUT’u makamında ziyaret etti.
12. Dönem Yönetim Kurulumuz Valimizi Makamında Ziyaret Etti 12.Dönem Yönetim Kurulumuz Valimiz Sayın Abdülkadir DEMİR’i makamında ziyaret etti.
Denizli İşadamları Derneği Yeni Yönetim Kurulumuzu Ziyaret Etti. Yönetim Kurulumuz dernek merkezimizde Denizli İşadamları Derneği (DİAD) Başkanı Erdem AYDIN ve Yönetim Kurulunu, hoş sohbetli, keyifli bir akşam misafir etti.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.