Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
önetim Kurulumuz Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Hüseyin Bağcı’yı Ziyaret Etti. Yeni başkanımız Sn.Melek SÖZKESEN, yönetim kurulumuz ile birlikte protokol ziyaretleri kapsamında Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Hüseyin BAĞCI’yı ziyaret etti.
ABD ve Türkiye Ticareti Üzerine Sohbette Konuklarımızı Ağırladık 03.04.2014 günü, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ TİCARET MÜSTEŞARI Sn.MİCHAEL A.LALLY beraberinde Amerikan Ticaret Müsteşar Yardımcısı Sn.BERRİN ERTÜRK ve Amerika Ekonomi Müsteşarı Sn. JAMES J. TURNER derneğimize bir ziyarette bulunmuştur.
Değerli DEGİAD Camiası, Sevgili Arkadaşlarım DEGİAD’ın önemli faaliyetleri ve gündemde sık sık yer alan görüşleriyle zirvede olduğu günlerde, derneğimize görev süresinde büyük ivme kazandıran Sadık Başkanımızın başkanlıktan ayrılması sonucu, değerli yönetim kurulu üyelerimizin seçimi ve tam destekleri ile başkanlık görevini devralmış bulunmaktayım.
DEGİAD Kurucu Başkanımız Sn. GÜLTEKİN OKAY SALGAR’dan Başkanlarımıza Mektup Genç İşadamları Derneğimizin sevgili üyeleri, değerli kardeşlerim, Gelecek nesillere devam etmesini arzu ederek kurduğumuz bu saygın Derneğimize sahip çıkanlara minnettarım.
DEGİAD Medya Buluşması Denizli Genç İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulunu tanıtma ve ülkemiz gündemiyle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunma amacıyla, DEDEMAN PARK OTEL’de düzenlediğimiz kahvaltılı medya buluşmasında, basın mensuplarını ağırladık.
Derneğimiz Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Melek SÖZKESEN oldu Başkanımız Sn.Sadık Emre ÇAPUTÇU’nun başkanlıktan istifası üzerine toplanan yönetim kurulumuz, kendi içinde yaptığı görev paylaşımı ile, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Sn.Melek SÖZKESEN’i, Başkan Yardımcılıklarına Sn.Serdar ATAY ve Sn.Seher GÖKÇE’yi, saymanlığa Sn.Sedat DOĞAǒı ve Genel sekreterliğe Sn. Orçun ALPTEKİN’i seçti.
Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Sadık Emre ÇAPUTÇU görevi devretti. Sn.ÇAPUTÇU, yönetim kurulu başkanlığı görevinden ayrılarak yönetim kurulu üyeliğine geçti. Kişisel mazeretleri sebebiyle görevi layıkıyla yerine getiremeyeceği inancını ifade eden Sn.ÇAPUTÇU, bundan böyle yönetim kurulu üyemiz olarak çalışmalarımıza katkısını koyacak.
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Sadık Emre Çaputçu’nun İstifası Başkanımız Sn.Sadık Emre ÇAPUTÇU, kişisel mazeretleri sebebiyle, derneğimiz yönetim kurulu başkanlığından istifa etmiştir.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.