Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
DEGİAD Üyeleri Yeniden Akyaka’da Buluştu. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ve her yıl, bir sonraki yılda tekrarlama dilekleriyle ayrıldığımız “AKYAKA’DA HAFTA SONU” Programı 3-4 Mayıs 2014 de tekrarlandı.
DEGİAD’ın Çelik Manolyalar’ı İlk Toplantılarını Yaptı. DEGİAD’ın ilk kadın başkanı Melek SÖZKESEN öncülüğünde DEGİAD’ın kadın üyeleri bir araya geldi. Çelik Manolya’lar iş kadınlarının yaşamlarının çağdaş dünya olanaklarıyla bezenmesi için fikir ortamları oluşturmak ve projeler ortaya koymak amacıyla çalışmalarına devam edeceklerdir.
Yönetim Kurulumuz Denizli Valisi Sn. Abdulkadir Demir’i Ziyaret Etti. Yeni başkanımız Sn.Melek SÖZKESEN, yönetim kurulumuz ile birlikte protokol ziyaretleri kapsamında Denizli Valisi Sn. Abdülkadir DEMİR’i ziyaret etti.
önetim Kurulumuz Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Hüseyin Bağcı’yı Ziyaret Etti. Yeni başkanımız Sn.Melek SÖZKESEN, yönetim kurulumuz ile birlikte protokol ziyaretleri kapsamında Pamukkale Üniversitesi Rektörü Sn. Hüseyin BAĞCI’yı ziyaret etti.
ABD ve Türkiye Ticareti Üzerine Sohbette Konuklarımızı Ağırladık 03.04.2014 günü, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ TİCARET MÜSTEŞARI Sn.MİCHAEL A.LALLY beraberinde Amerikan Ticaret Müsteşar Yardımcısı Sn.BERRİN ERTÜRK ve Amerika Ekonomi Müsteşarı Sn. JAMES J. TURNER derneğimize bir ziyarette bulunmuştur.
Değerli DEGİAD Camiası, Sevgili Arkadaşlarım DEGİAD’ın önemli faaliyetleri ve gündemde sık sık yer alan görüşleriyle zirvede olduğu günlerde, derneğimize görev süresinde büyük ivme kazandıran Sadık Başkanımızın başkanlıktan ayrılması sonucu, değerli yönetim kurulu üyelerimizin seçimi ve tam destekleri ile başkanlık görevini devralmış bulunmaktayım.
DEGİAD Kurucu Başkanımız Sn. GÜLTEKİN OKAY SALGAR’dan Başkanlarımıza Mektup Genç İşadamları Derneğimizin sevgili üyeleri, değerli kardeşlerim, Gelecek nesillere devam etmesini arzu ederek kurduğumuz bu saygın Derneğimize sahip çıkanlara minnettarım.
DEGİAD Medya Buluşması Denizli Genç İşadamları Derneği’nin yeni Yönetim Kurulunu tanıtma ve ülkemiz gündemiyle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunma amacıyla, DEDEMAN PARK OTEL’de düzenlediğimiz kahvaltılı medya buluşmasında, basın mensuplarını ağırladık.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.