Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Dernek Toplantı Duyurusu Sizlere toplantımızı, E-POSTA adresinize E-MAİL GÖNDERİLMESİ, ayrıca derneğe bildirdiğiniz cep telefonun numaranıza SMS GÖNDERİLMESİ ve de www.degiad.org.tr adresli DERNEK WEB SAYFAMIZDA İLAN EDİLMESİ yollarıyla duyurmaktayız.
DEGİAD Yasin-i Şerif ve iftar yemeği. DEGİAD, kaybettiği başkanları ve üyeleri için Yasin-i Şerif okutarak iftar yemeği düzenledi.
Sadık Başkanımızı Kaybettik Degiad, geçmiş dönem yönetim kurulu başkanı sn. Sadık emre çaputçu’yı yitirdi.
Babalar Günü Etkinliği’ne Davet DENİZLİ TED KOLEJİ tarafından düzenlenecek BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ’ne tüm DEGİAD üyeleri, aileleriyle birlikte davetlidirler.
Memleketin Sakinleşmesi İçin Sayın Başbakanımızın Sakinleşmesi Gerekiyor Türkiye ardı arkası kesilmeyen gösterilerle meşgul oluyor. Aşırı güç kullanan polisle halk arasında yaşanan olaylarda, hem vatandaşlar hem de polisler yaralanıyor hatta bu olaylar ne yazık ki istenmeyen can kayıplarına da yol açıyor.
DEGİAD Üyeleri Yeniden Akyaka’da Buluştu. Geçtiğimiz yıllarda yapılan ve her yıl, bir sonraki yılda tekrarlama dilekleriyle ayrıldığımız “AKYAKA’DA HAFTA SONU” Programı 3-4 Mayıs 2014 de tekrarlandı.
DEGİAD’ın Çelik Manolyalar’ı İlk Toplantılarını Yaptı. DEGİAD’ın ilk kadın başkanı Melek SÖZKESEN öncülüğünde DEGİAD’ın kadın üyeleri bir araya geldi. Çelik Manolya’lar iş kadınlarının yaşamlarının çağdaş dünya olanaklarıyla bezenmesi için fikir ortamları oluşturmak ve projeler ortaya koymak amacıyla çalışmalarına devam edeceklerdir.
Yönetim Kurulumuz Denizli Valisi Sn. Abdulkadir Demir’i Ziyaret Etti. Yeni başkanımız Sn.Melek SÖZKESEN, yönetim kurulumuz ile birlikte protokol ziyaretleri kapsamında Denizli Valisi Sn. Abdülkadir DEMİR’i ziyaret etti.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.