Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Degiad Geleneksel İftar Yemeği’nde Buluşalım Derneğimizce geleneksel olarak her yıl tertiplenen, DEGİAD İFTAR YEMEĞİ aktivitemizi bu yıl tekrar organize ediyoruz.
Dostluğa 3lük At Basketbol Turnuvası Dostluğa 3lük At Basketbol Turnuvasının Final Maçına Davetlisiniz.
Degiad’dan Yepyeni Bir Aktivite Sayın üyelerimiz Derneğimiz yepyeni bir aktiviteye imza atmaktadır. “yarın için girişimcilik sahnede – engel hiçbir yerde”
Dostluğa Üçlük At Turnuvanın ilk üçlüğünü atan büyük başkan Ufuk Semercialbaz
Sizleri Prof.Dr.Kerem Alkin Konfransına Davet Ediyoruz. 2015 yılının ekonomik değerlendirmesini yapabilmek, yaşadıklarımızı iyi okuyabilmek, 2015 deki ekonomik göstergeler ışığında 2016 daki yolumuzu çizebilmek için şüphesiz, bazı bilimsel görüşlere, uzmanların öngörülerine, yaşananlara yukarıdan bakabilmeye yani büyük fotoğrafa ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyiz.
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı Ağırladık. Yönetim Kurulumuz, ziyaretimize gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN’ı dernek merkezimizde ağırladı.
Degiad – Ted Basketbol Turnuvası Fikstur DEGİAD-TED BASKETBOL TURNUVASI
Degiad Başkanı Sn. Melek Sözkesen Kadınları Ağırladı. Yönetim Kurulu ilk kadın Başkanımız Melek SÖZKESEN 08 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla DEGİAD’ın kadın üyelerini, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Aytaç TURGUT’u, Yönetim Kurulu Üyelerinin eşlerini, Önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarını bir çay davetinde ağırladı.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.