Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Sarar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemalettin Sarar’ı Ağırladık 22.03.2017 akşamı düzenlenen MART AYI SOHBET SOFRALARI yemeğinde genç işadamları, SN.CEMALETTİN SARAR’ı ağırladı.
2017 Mart Ayı Sohbet Sofraları Yemeği Türkiye’de giyim ve ev tekstili sektörünün önemli markalarının yaratıcısı Sayın Cemalettin SARAR’ı ve Yöneticilerini , Mart-2017 AYIN KONUĞU toplantısında sizlerle buluşturuyoruz.
Değerli Bir Akademisyeni Daha Ağırlıyoruz DEGİAD üyelerinin ve hemşehrilerimizin büyük ilgi gösterdiği Prof.Dr. Özgür DEMİRTAŞ ın ağırlandığı aktiviteyi takiben, bir başka değerli ekonomisti DEGİAD olarak, sizler için ağırlıyoruz.
Derneğimizin 25. “Olağan Mali Genel Kurulu” 22.12.2016 Perşembe Günü, saat: 15.00 te Dernek Merkezimizde yapılmasına,
Derneğimiz 25. Doğum Gününü Kutluyor Çeyrek asır boyunca var olarak ve giderek yerini daha da perçinleyerek bugünlere ulaştı.
Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu’na Ziyaret DEGİAD Yönetim Kurulu, DTO Meclis Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU’nu makamında ziyaret ederek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.
Problem Çözme Teknikleri Eğitimi İş yaşamının verimliliği yolundaki en önemli adım taşlarından biri “problem çözme konusundaki yetimizdir”
Başsağlığı Türkiye dünyaya açılan penceresinde, uluslararası havaalanında adeta canevinden vuruldu. Çaresiz, şaşkın ve öfkeliyiz. Bitmeyen terör saldırıları yüzünden 3. Dünya ülkesi olmak ve güvenilmeyen bir ülke olarak giderek dünyadan kopmak istemiyoruz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.