Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri ATATÜRK konusunda araştırmalar yapan Araştırmacı Yazar İLKNUR GÜNTÜRKÜN KALIPÇI, “10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri kapsamında, DEGİAD konuşmacısı olarak Denizli’ye geliyor.
KKTC Bayındırlık Ve Ulaştırma Bakanı Sn. Kemal Dürüst’ü Ağırladık Yavru vatanımız KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sn.Kemal Dürüst’ü, Bakanlık Müsteşarı Sn.Bumin Paşa, İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Sn.Gökhan Korkmaz’ı derneğimizde ağırladık.
Dedeman Otelleri CEO’su Sn. Emrullah Akçakaya’yı Ağırlıyoruz 19.10.2017 tarihinde saat 10.00 da kokteyl eşliğinde PAU kampüs içerisinde yer alan Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek “Kampüste CEO var!” etkinliğine katılımlarınızı bekleriz.
Yargı Kararları Işığında “Tüketici Hakları” Aramızda, nihai tüketiciye satış yapan üyelerimiz olduğu gibi, aynı zamanda hepimiz birer nihai tüketiciyiz.
Degiad, Para Dedektifi Cem Seymen’i Ağırlıyor ! Türkiye’nin çok renkli değerlerinden biri olan cem seymen, turizmden, haberciliğe, seyyahlıktan, çarşı pazar fiyat dedektifliğine uzanan renkli hayatı ve renkli sunumlarıyla, canlı ve enerjik bir vatansever
Sarar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemalettin Sarar’ı Ağırladık 22.03.2017 akşamı düzenlenen MART AYI SOHBET SOFRALARI yemeğinde genç işadamları, SN.CEMALETTİN SARAR’ı ağırladı.
2017 Mart Ayı Sohbet Sofraları Yemeği Türkiye’de giyim ve ev tekstili sektörünün önemli markalarının yaratıcısı Sayın Cemalettin SARAR’ı ve Yöneticilerini , Mart-2017 AYIN KONUĞU toplantısında sizlerle buluşturuyoruz.
Değerli Bir Akademisyeni Daha Ağırlıyoruz DEGİAD üyelerinin ve hemşehrilerimizin büyük ilgi gösterdiği Prof.Dr. Özgür DEMİRTAŞ ın ağırlandığı aktiviteyi takiben, bir başka değerli ekonomisti DEGİAD olarak, sizler için ağırlıyoruz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.