Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
Kadınlar Günü Etkinliği ZAMANSIZLAR KADINLAR Vatanın kurtuluşu ve cumhuriyetin kuruluşu yıllarında Türk ulusuna ilkleri yaşatan kadınlar,
OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TUTANAĞI Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan Hazırun Cetveline, toplantıya gelen üyeler imzalarını attıkları ve toplantı için yeter sayının sağlandığı anlaşıldığı için, toplantı Yönetim Kurulu Başkanı Melek SÖZKESEN tarafından açıldı. Başkan kısaca bir hoş geldiniz konuşması yaptı.
FOODLAB’da ÖZEL AKŞAM YEMEĞİ Sayın Üyemiz, FOODLAB’da yaptığımız ÖZEL AKŞAM YEMEĞİNDE konuğumuz Doç.Dr. Rıdvan EKMEKÇİ ile ağırladık. “Sporda Zihinsel Antreman” konulu sunumu ile lezzetli bir gece yaşadık.
DEGIAD Yeni Bina Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi DEGİAD, çeyrek asrı tamamladı, büyüdü, üye sayısı-üye iş hacmi ve etkinlikler bazında genişledi ve nihayet bu hacme yakışır bir merkez binasına sahip oluyor…
Degiad, Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı’yı Ağırladı. İlk olarak Forum Çamlık’ta TED Denizli Koleji öğrencilerinin Cumhuriyet şarkılarını seslendirmesiyle başlayan etkinlik, yine Forum Çamlık’ta Kalıpçı’nın konuşmasıyla devam etti.
Dernek Merkezi İnşaatı Teklif Alma Duyurusu Derneğimizin yeni bir idare binasına kavuşması için ikinci adımı atıyoruz ! Kendimize ait bir “dernek idare merkezi ve sosyal tesisimiz” olabilmesi için ilk adım, arsa alımı idi.
10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri ATATÜRK konusunda araştırmalar yapan Araştırmacı Yazar İLKNUR GÜNTÜRKÜN KALIPÇI, “10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri kapsamında, DEGİAD konuşmacısı olarak Denizli’ye geliyor.
KKTC Bayındırlık Ve Ulaştırma Bakanı Sn. Kemal Dürüst’ü Ağırladık Yavru vatanımız KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Sn.Kemal Dürüst’ü, Bakanlık Müsteşarı Sn.Bumin Paşa, İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Sn.Gökhan Korkmaz’ı derneğimizde ağırladık.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.