Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
BASIN BÜLTENLERİ
DEGİAD EĞİTİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) ile Aile İşletmeleri Derneği'nin (TAİDER) birlikte düzenledikleri "Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik, Uygulamalar ve Deneyimler" konulu panel, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Hakan Urhan ve Yönetim Kurulu Ziyaretlere Başladı DEGİAD’ın yeni başkanı Hakan Urhan ve yönetim kurulu protokol ziyaretlerine başladı. Vali Hasan Karahan ve Başsavcı Ergül Yılmaz’ın yanı sıra Merkezefendi ve Pamukkale Belediye Başkanlarını makamda ziyaret eden DEGİAD yöneticileri, kendilerini tanıttı, yol haritaları hakkında bilgi verdi.
EKONOMİK BÜYÜME İLE EKONOMİK VE SOSYAL SORUNLARI DAHA DA BÜYÜYEN BİR ÜLKE HALİNE GELDİK. Türkiye İstatistik Kurumu, (TÜİK), verilerine göre Türkiye ekonomisi için 2017 yılı büyüme verisini açıkladı. Buna göre, 2015’de Yüzde 6,1, 2016’da hain darbe girişiminin olumsuz etkileri ile yüzde 3,2 büyüyen Türkiye ekonomisi 2017 yılında yüzde 7,4'lük büyüme kaydetti. G-20 ülkeleri arasında 2017'de en yüksek büyüme oranı başarısıyla, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) üyesi 35 ülke arasında ise, İrlanda'dan sonra 2. sırada yer aldık.
Kadınlar Günü Bildirisi Yönetim Kurulu Başkanımız Melek Sözkesen'in 8 Mart Kadınlar Günü bildirisi.
Gelen Gideni Aratmasın REİNA Katliamındaki kayıplarımızla ilk adımı attığımız 2017 de, ülkemizi derinden yaralayan onlarca kayıp yaşadık. İzmir Adliyesi önündeki terör eyleminde , Tunceli de düşen Emniyet Genel Md helikopterinde, Şırnak ta düşen askeri helikopterde pek çok hazin kayıplar yaşadık.
1
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.