Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DERNEK HABERLERİ
DERNEĞİMİZİN 28. OLAĞANÜSTÜ SEÇİMSİZ GENEL KURULU Genel Kurulumuz 12.03.2019 Salı Günü, saat: 17.30 dan itibaren DEGİAD Dernek Merkezinde yapılacaktır.
DEGİAD - DOÇEV HER KİLOMETRE BİR FİDAN ETKİNLİĞİ DEGİAD ve DOÇEV fidan dikim etkinliğinde buluşuyor.
FEDERASYONUMUZ GESİFED’E Sn.SELİN SAYEK BÖKE ZİYARET ETTİ. Kurucusu ve yönetim kurulu üyesi olduğumuz Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu’nu ziyaret eden CHP Milletvekili, iktisatçı Sn.SELİN SAYEK BÖKE’yi GESİFED Başkanı Sn. Aysun NALBANT ağırladı. Başkanımız Sn. Hakan URHAN ve 14. Yönetim Kurulu Üyeleri GESİFED’in toplantısına katıldılar.
27. OLAĞANÜSTÜ-SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU SAYIN ÜYEMİZ, DERNEĞİMİZİN 27. “OLAĞANÜSTÜ-SEÇİMLİ GENEL KURULU” nun 13.9.2018 Perşembe Günü, saat: 17.00 den itibaren ANEMON OTEL Salonunda yapılmasına, Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2.toplantının 20.09.2018 Perşembe günü aynı yer ve saatte yapılmasına,
YAZ GECESİ BULUŞMA YEMEĞİNDE ÜYELERİMİZ İLE BİR ARADAYDIK.. Unutulmayacak Yaz Gecesi Yemeği’miz, üyelerimizin de yoğun katılımı eşliğinde Saki Restaurant’ta gerçekleşti.
DEGİAD ÜYELERİ İLE BİRLİKTE ŞANTİYEDE KAHVALTIDA BULUŞTUK. Sayın Basın Mensupları, DEGİAD ailesi, Ramazan ayı öncesi son kahvaltı buluştu.
GELENEKSEL GENÇLİK KOKTEYLİMİZDE ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTEYDİK. DEGİAD Geleneksel Gençlik Bayramı Kokteyli, üyelerimizin yoğun katılımlarıyla Moods Cafe’de gerçekleşti. Terzioğlu & DEGİAD & TED Basketbol Turnuvası kupa töreninin de yapıldığı akşamda takımlar ve oyuncular ödüllerini aldı. Şampiyon Risky Men ise şampiyonluk kupasını ailelerine armağan ederek ince bir jeste imza attı.
TERZİOĞLU & DEGİAD & TED BASKETBOL TURNUVASI Bu sene üçüncüsü düzenlenen Terzioğlu & DEGİAD & TED Basketbol Turnuvası’nın finali dün oynanan maçlarla yapıldı. 3’lük yarışması ve klasman maçlarının oynanmasıyla başlayan turnuvanın son gününde, 3.’lük PAܒyü yenen BASİAD takımının oldu. Final mücadelesine gelindiğinde ise Risky Men ve Meşale takımı karşı karşıyaydı. Son ana kadar tempolu bir mücadeleye sahne olan maçta kazanan geçen senenin şampiyonu Risky Men oldu. Risky Men’i ve turnuvaya katılan tüm takımları gönülden tebrik ederiz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.