Derneğimiz 25. Doğum Gününü Kutluyor
Çeyrek asır boyunca var olarak ve giderek yerini daha da perçinleyerek bugünlere ulaştı.

SAYIN ÜYELERİMİZ

DEGİAD, kurucuları, başkanları, yönetim kurulları, üyeleri ile birlikte görkemli bir doğum günü törenini hak ediyor.

Bu onurlu görev de, ne güzel ki bizim yönetim dönemimize rast geldi.

Uzun süreden beri bu kutlama için hazırlanıyoruz.

25.YILIMIZI , anılarımızı yad ederek, emek verenlerimize teşekkür ederek, dahil olduğumuz tüm STK ların temsilcilerini konuk ederek, şehrimiz protokolünü ağırlayarak ve elbette birlikte eğlenerek kutlayacağız.

19 KASIM 2016 Cumartesi akşamı, ANEMON OTEL Büyük Salonunda, önce sergi, kutlama ve teşekkürlerle ilerleyecek olan RESMİ BÖLÜM ve ardından yemek ve sanatçı ile sürecek olan EĞLENCE BÖLÜMÜ ile geceyi tamamlayacağız.

25.Yılımızda bize sanatçı SELAMİ ŞAHİN eşlik edecek. Hepimizin hatıralarında yer etmiş pek çok şarkının bestekarı olan şarkıcı, 50. Sanat Yıldönümünü kutladığı bu günlerde, kuruluşunun 25. Yıldönümünü kutlayan DEGİAD Ailesine doyumsuz bir konser verecek.

Kutlama Programı başlangıcındaki Sergide, siz sevgili üyelerimiz, derneğimizin misafiridir. Ardından geçilecek yemek ve eğlence organizasyonu için ise, özel bir organizasyon hizmeti satın almaktayız. Bu organizasyon ile düzenlenecek olan gece davetiyeleri bedel mukabilidir. Dernek merkezimize 0258 211 82 83 nolu telefondan ulaşmanız ve firmaya ödeyeceğiniz davetiye bedellerini öğrenmeniz mümkündür. Organizasyon firmasınca, salonda “sahneye olan mesafeye göre” masaların bilet bedelleri ayrı ayrı sınıflandırılmıştır. Yazımız ekinde sizlere salon krokisi de gönderilmektedir. Ayrıca firma görevlisi 27 Ekim 2016 Perşembe günü saat 12.00’ den itibaren satış için dernek merkezimizde bulunulacaktır. Yanı sıra dilediğiniz takdirde yönetim kurulu üyelerimiz de firmadan satın alacağınız biletlerin sizlere ulaştırılmasında yardımcı olabileceklerdir. Firma ile yaptığımız anlaşmaya göre, dernek üyeleri sınırsız sayıda bilet alabilecek olup, kendileri ve eşleri için aldıkları biletlerde % 10 indirim yapılacaktır. Firmanın yaptığı satışlar derneğimizce günlük olarak takip edilecek ve kalan masalar web sitemizde bilginize sunulacaktır.Bilet satın alacak üyelerimizin, kalan masaları web sitemizden takip etmeleri mümkündür.

LÜTFEN NOT ALINIZ :
DEGİAD 25. YIL KUTLAMA PROGRAMI

Yer :Denizli Anemon Otel – Fuaye Alanı ve Büyük Salon

Tarih :19 Kasım 2016 Cumartesi

Başlangıç saati :19.00


Program Akışı :Saat 19.00 Fuayede FOTOĞRAFLARLA DEGİAD SERGİSİ

:Saat 20.00 Büyük Salona geçiş

:Saat 21.00 Resmi Kutlama Programı

:Saat 22.00 Doğum Günü Pastası Kesme Töreni ve Anı

Fotoğrafları çekimi

:Saat 22.30 Eğlence-Sanatçı SELAMİ ŞAHİN Konseri


Doğum Günümüzde birlikte olabilmek ümidiyle.

Melek SÖZKESEN
Yön.Krl.Bşk.