Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
DEGIAD Yeni Bina Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi DEGİAD, çeyrek asrı tamamladı, büyüdü, üye sayısı-üye iş hacmi ve etkinlikler bazında genişledi ve nihayet bu hacme yakışır bir merkez binasına sahip oluyor…

Rahmetli Sadık Başkan ve yönetimi ile başlayan mülk edinme projesi çerçevesinde, arsa alımıyla başlayan yolculukta sıra inşaatın yapımına geldi. DEGİAD’ın 13. Dönem Yönetimi, seçildiği genel kurulda üyelere verdiği sözü tutmak üzere inşaatı başlattı. Denizli ‘ nin seçkin muhitinde yer alan 1.500 m2 arsamız üzerine yapılacak binamızın temel atma töreni, 17.Şubat.2018 Cumartesi günü yapıldı. Törene, Denizli Milletvekili Kazım ARSLAN, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, Denizli Barosu Başkanı Av.Müjdat İLHAN, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü GÖRÜCÜ, AK Parti İl Başkanı Necip FİLİZ, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur ERDOĞAN, DTO Meclis Başkanı Hüseyin MEMİŞOĞLU, DENİB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOCASERT, GESİFED Başkan Yardımcısı Av. Aysun NALBANT, BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim KASAPOĞLU, DEGİAD’ın geçmiş dönem Başkanları Oktay MERSİN, Ercüment ERDEM, Hüseyin KATRANCI, İlker BAŞKAYA, DEGİAD’ın kurucu üyeleri, DEGİAD’ın üyesi olduğu, başta GESİFED olmak üzere diğer STK ların üyeleri, DEGİAD üyeleri, basın temsilcileri bizzat katılarak, Denizli Milletvekili Şahin TİN ve EKONOMİ BAKANI Nihat ZEYBEKÇİ de telgraflarıyla onur verdiler. Tören, DEGİAD Yönetim Kurulu ve Üyeleri için gurur-heyecan ve duygu yoğunluğu ile yaşandı. Törende kısa bir açış konuşması yapan Melek SÖZKESEN, derneğin heyecanını ve gururunu ifade etti. Ayrıca başta ÇAPUTÇU Ailesi olmak üzere hem bağışçılarımıza hem de katılanlara ayrı ayrı teşekkür etti. Ardından söz alan Levent ÇAPUTÇU, Ailesini temsilen yaptığı konuşmada, DEGİAD’ın Sadık Başkan’ın hayatını doldurduğunu hatta hasta yatağında dahi bu binayla ile ilgili hayal kurduğunu-bilgi aldığını anlatarak, bu binada O’nun adının yaşaması için ellerinden gelen desteği vermeye kararlı olduklarını anlattı. Törende son konuşmayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN yaparak, DEGİAD’ın seçkin ve önemli konumuna-mevkiine uygun bir adım atıldığını belirtti. Belediye olarak her türlü desteğe hazır olduklarını anlatarak, DEGİAD’ı kutladı. ÇAPUTÇU AİLESİ’ni de hayırseverlikleri ve Sadık Başkan’ın adını yaşatmaları hususundaki kararları nedeniyle tebrik etti. Temel atma, tüm davetlilerle birlikte, kurban kesimi, hayır duası ve ardından temele ilk çimentonun akması için düğmeye basmayla birlikte sona erdi.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.