Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
Degiad, Yazar İlknur Güntürkün Kalıpçı’yı Ağırladı. İlk olarak Forum Çamlık’ta TED Denizli Koleji öğrencilerinin Cumhuriyet şarkılarını seslendirmesiyle başlayan etkinlik, yine Forum Çamlık’ta Kalıpçı’nın konuşmasıyla devam etti.

Ardından PAÜ Kongre Kültür Merkezi’nde konferansa geçildi. Konferansta bir açış konuşması yapan Başkan Melek SÖZKESEN; ATATÜRK’ ün bütün önemli özelliklerinin yanısıra, kurtuluş savaşından henüz çıkmış bir ulusa “iktisadi kalkınma” dan bahseden cesaretli ve vizyonu geniş yanına da vurgu yaptı. Ardından sahneye alınan Kalıpçı, “Atatürk’ü Anlamak” başlıklı konuşmasıyla hem dinleyenleri büyüledi hem de sık sık yoğun alkış aldı. Kendisine bu keyifli söyleşisinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.