Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
Değerli Bir Akademisyeni Daha Ağırlıyoruz DEGİAD üyelerinin ve hemşehrilerimizin büyük ilgi gösterdiği Prof.Dr. Özgür DEMİRTAŞ ın ağırlandığı aktiviteyi takiben, bir başka değerli ekonomisti DEGİAD olarak, sizler için ağırlıyoruz.

Ülkemizin siyasi hareketliliği, doğru orantılı olarak ülke ekonomisine yansımakta. Biz genç iş insanları için de ekonomiyi doğru okumak ve iyi yorumlamak hayati önem arzediyor. Bu sebeple son dönemde özellikle ülkemizin yetiştirdiği ve alanlarında tanınmış ekonomistlerimizi siz değerli üyelerimizle buluşturmayı amaçlıyor ve bu doğrultuda aktivite üretmeye çalışıyoruz. DEGİAD üyelerinin ve hemşehrilerimizin büyük ilgi gösterdiği Prof.Dr. Özgür DEMİRTAŞ ın ağırlandığı aktiviteyi takiben, bir başka değerli ekonomisti DEGİAD olarak, sizler için ağırlıyoruz. TÜRKİYE NEREDEN GELDİ ? NEREYE GİDİYOR ? sorusuna bilim ışığında cevap arıyoruz. Sizleri Prof.Dr. EMRE ALKİN ile buluşturuyoruz. 08.Şubat.2017 Çarşamba günü, işlerimizi erken bitirelim ve saat 17.00 de ANEMON OTEL’in kokteylinde buluşalım, sohbet edelim ve ardından saat 17.30 da üstadı dinlemeye koyulalım istiyoruz. Aktivitemize siz değerli üyelerimizi bekliyor, davet ediyoruz. Ayrıca beraberinizde davet edeceğiniz arkadaşlarınızı da ağırlamaktan onur duyarız. Görüşmek ümidiyle. Melek SÖZKESEN Yön.Krl.Bşk.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.