Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
2017 Mart Ayı Sohbet Sofraları Yemeği Türkiye’de giyim ve ev tekstili sektörünün önemli markalarının yaratıcısı Sayın Cemalettin SARAR’ı ve Yöneticilerini , Mart-2017 AYIN KONUĞU toplantısında sizlerle buluşturuyoruz.

Sayın Üyemiz Türkiye’de giyim ve ev tekstili sektörünün önemli markalarının yaratıcısı Sayın Cemalettin SARAR’ı ve Yöneticilerini , Mart-2017 AYIN KONUĞU toplantısında sizlerle buluşturuyoruz. SARAR markalarının yaratıcısı olan ve ülkemizi uluslararası alanda önemli başarılarıyla temsil eden Sayın SARAR’ın, DEGİAD üyeleriyle yemekli toplantıda birlikte olacağı MART AYI SOHBET SOFRASI, konuğumuzun kişisel iş yaşamının altın anahtarlarını dinleyeceğimiz paha biçilemez bir sohbet olacaktır. Türk Dünya Havlu Bornoz Günü kapsamında da Denizli Havlusunu ve Bornozunu tanıtmak amacı ile katılımcı ve konuklarımızla Bornoz giyerek basına fotoğraf verilecektir. Yemekli toplantımız konuğumuzun konuşmasını takiben, karşılıklı sohbet şeklinde planlanmakta olup, azami 50 kişi ile sınırlı olacaktır. 22 Mart 2017 Çarşamba günü, TAVACI RECEP USTA ÜST KATTA saat 19.00 den itibaren gerçekleşecek olan yemekli toplantımıza katılımınızı derneğimiz sekreteryasına lütfen bildiriniz. MART AYI SOHBET SOFRASINDA konuklarımız ile birlikte olabilmek engin tecrübelerini dinleyebilmek dileğiyle, etkinliğimizi bilginize sunarız. Saygılarımızla. Melek SÖZKESEN DEGİAD YÖN. KRL. BAŞKANI

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.