Bize Ulaşın: 0 258 211 82 83
10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri ATATÜRK konusunda araştırmalar yapan Araştırmacı Yazar İLKNUR GÜNTÜRKÜN KALIPÇI, “10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü” Etkinlikleri kapsamında, DEGİAD konuşmacısı olarak Denizli’ye geliyor.

Çeşitli kuruluşların düzenlediği konferanslarda sunduğu konuşması ile büyük ilgi uyandıran Sn.KALIPÇI, DENİZLİ ‘de de ATATÜRK’Ü ANLAMAK konulu bir konuşma yapacak. Konuşmasının sonunda dileyenler Sayın KALIPÇI’dan imzalı kitabını da edinebilecek. YÜZYILIN DAHİSİ ATATÜRK’ü anlamak ve O’nun prensipleriyle yaşamak için, O’nu resimlerinden ziyade fikirleriyle tanımak gerek düşüncesindeyiz. Bu sebeple bu alanda değerli araştırmaları olan yazarı, PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ KONGRE MERKEZİ BÜYÜK SALONU’NDA hep birlikte dinleyeceğiz. 09 Kasım 2017 saat 17.00 de başlayacak olan etkinliğimize sizi-ailenizi-çalışma arkadaşlarınızı ve dostlarınızı davet ediyoruz. ATATÜRK’Ü ANLAMAK konulu sunumda, yitirdiğimiz dehayı, geniş katılımla anmak üzere, birlikte olmayı umut ediyoruz. Saygılarımızla. Melek SÖZKESEN Yön.Krl.Bşk.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?   Üye Olun.


DEGİAD’IN VİZYONU;

Serbest piyasa ekonomisi, küçülmüş devlet yapısı, pazarlarda güçlü, teknoloji satan Türkiye, hoşgörü ve toplumsal uzlaşıda, adalet, sosyal güvenlik ve sağlıkta reformlar yapmış bir ülke, gençliğin yönetimde söz hakkını elde edebildiği, şeffaf, akılcı yönetilen, dış politikası güçlü bir Avrupa ülkesi, yerel sorunlarını çözmüş büyük şehir DENİZLİ ve bu ülkeye, bu şehre yaraşır genç işadamları….
İLETİŞİM
Çamlaraltı Mahallesi 6021 Sokak No:61/1 Pamukkale / Denizli

Tel: (258) 211 82 83
Faks: (258) 211 92 82
E-posta : degiad@degiad.org.tr

© 2018 Degiad Tüm Hakları Saklıdır.